O mnie :) · Świadectwa

W podróży…

W ostatnią sobotę (04.08.2018) udaliśmy się z Rodzinką zakupić bilety na pociąg, którym Córcia miała w niedzielę jechać z Ciocią na tygodniowe wakacje. Pani obsługująca w kasie poinformowała nas, że w pociągu nie ma żadnego wolnego miejsca! Zależało nam właśnie na tym konkretnym pociągu, ponieważ Ciocia tak poukładała plany wakacyjne.
Odeszliśmy od kasy zastanawiając się co robić dalej. Zadzwoniłam do Cioci i poinformowałam o braku wolnych miejsc. Alternatywą (ewentualnością) był późniejszy pociąg. Okazało się jednak, że w tym „naszym” można było kupić miejsca stojące (bez miejscówek). Ustawiliśmy się ponownie w kolejce. Pomodliłam się do Najwyższego ze szczerą prośbą aby poprowadził podróż Córki i… zostawiłam Jemu ten temat. Trafiliśmy do tej samej Pani kasjerki. Zapytaliśmy czy w pierwszej klasie nie ma może wolnych miejsc – odpowiedź brzmiała: pociąg cały jest zarezerwowany, brak wolnych miejsc. Zapytaliśmy się więc czy można kupić miejsca stojące i czy warto w pierwszej klasie. Kasjerka odpowiedziała, że można kupić bilety bez miejscówek ale nie warto w pierwszej klasie. Czasem jest tak, że przy sprzedaży biletów brak jest wolnych miejsc a w trakcie jazdy okazuje się, że są. Kupiliśmy więc te bilety – bez miejscówek, bo ich nie było.
Następnego dnia Córka zadzwoniła z pociągu (na początku drogi), że na razie mają wolne miejsca siedzące. Wieczorem, jak już dojechały do celu podróży, powiedziała mi, że od początku do końca siedziały w tym samym przedziale na tych samych miejscach 🙂 Powiedziałam Jej, że to wysłuchana przez Pana Boga modlitwa. I ja w to głęboko wierzę! Bóg wysłuchuje i zaopatruje!
ODDAJĘ TOBIE CHWAŁĘ PANIE BOŻE TYM ŚWIADECTWEM!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s