Przemyślenia · Wersety

Boża Dobroć

13.JPG23.07.2018
… BY NIE ZOBACZYĆ OCZAMI
I NIE USŁYSZEĆ USZAMI,
BY NIE ZROZUMIEĆ SERCEM
NIE PRZEŻYĆ NAWRÓCENIA –
I NIE DAĆ SIĘ UZDROWIĆ.
Ew. Św. Mateusza 13:15
Bóg jest DOBRY. Zawsze Był i zawsze Będzie. Jego Dobroć jest Cennym Darem. Jako Stwórca ma moc czynić WSZYSTKO według Swojej Woli, niezależnie od tego czy tego chcemy czy nie. Niezależnie od nas. Jego Dobroć szanuje naszą wolną wolę i prawo decydowania, dokonywania wyborów. Bóg nie przeszkadza, On uzdalnia i ratuje. Może odebrać wszystko lecz daje więcej, choć nie tak po ludzku. Więcej inaczej. W Swej Dobroci towarzyszy nam podczas ziemskiej pielgrzymki do Wieczności. Jest Bogiem Wiernym, Mądrym. Jego Obecność to nie tylko Byt lecz także Drogowskazy, Koła Ratunkowe.
Wszystko jest zapisane w Piśmie Świętym. Wszystko jest dostępne dla tych, którzy chcą WIDZIEĆ OCZAMI, SŁYSZEĆ USZAMI, ZROZUMIEĆ SERCEM, PRZEŻYĆ NAWRÓCENIE I DAĆ SIĘ UZDROWIĆ. Kiedy więc z pasją, rozkoszą, wiarą i uwagą czytamy i rozważamy Boże Słowo, otwieramy Serce dla Boga. To tak, jakbyśmy mówili Mu: TAK, CHCĘ; TAK, PRAGNĘ.
Kiedy czytamy Słowo, odkrywamy ukryte instrukcje. Bóg w Swojej Łasce nam je ujawnia zapraszając nas abyśmy je stosowali w naszym życiu. NIE POZWÓLMY ABY CODZIENNOŚĆ I ŻADEN Z ZIEMSKICH WYMIARÓW nie zasłoniły nam Niesamowitości i Mocy Słowa Bożego. Jesteśmy bowiem tym, co jemy – czym się karmimy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s