Przemyślenia · Wersety

Instrukcja

_DSC7078
04.08.2018
W MOIM SERCU PRZECHOWUJĘ TWE SŁOWA
ABY NIE ZGRZESZYĆ PRZECIWKO TOBIE.
Psalm 119:11
Słowo Boże jest doskonałym Prezentem ofiarowanym przez Stwórcę, dla KAŻDEGO człowieka. To nie tylko spisane litery. To jest Życie opisane dla nas, nasza codzienna Instrukcja. To Najszczersze Lustro, w którym możemy się przejrzeć i zobaczyć jaki jest nasz duchowy wygląd. Czy podobamy się Bogu w takim codziennym ubraniu duchowym, fryzurze duchowej? Czy pachniemy Miłością? Czy z naszych ust wychodzą czyste słowa? Musimy dbać o Higienę! O szaty i wygląd naszego Serca.
Kiedy kogoś prawdziwie kochamy, pragniemy Mu oddać siebie, podobać Mu się, ofiarować szczęście według tego czego ta Osoba potrzebuje. Szczerze, wytrwale i bez względu na to jak się czujemy, co usłyszymy, co jest w naszych myślach. Tak, jak kocha nas Bóg i ukochał Chrystus. Oddał życie za każdego, który Go ukochał, za każdego z nas. Wspaniały Dowód Miłości.
Czy patrząc w Lustro Pisma Świętego widzę łagodną, pełną miłości, skruszoną, pokorną Justynę? Czy osobę, której spojrzenie zdradza, że nadal myśli głównie o sobie? …
Żyjąc z Bogiem, czytając Słowo musimy być wobec Boga i siebie szczerzy oraz kompletnie otwarci. Inaczej zamieszkamy w świecie zwanym hipokryzją. I jeśli w nim pozostaniemy, nie zamieszkamy z Tym, Który Jest.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s