O mnie :) · Świadectwa

Wspaniałe Pocieszenie

woda.JPG

Kiedy napisałam o nauce… wskazałam, że warto podjąć próbę kolejnego zaliczenia nieprzerobionego materiału – z dziękczynieniem dla Pana Boga za kolejną szansę daną przez Niego.

Bóg słyszy, widzi, wie WSZYSTKO. I taki czas przyszedł do mnie…w niedzielę. Już z samego rana dowiedziałam się o pewnych okolicznościach baaardzo rozbudzających bolesny temat, z którym od dłuższego już czasu nie mogłam sobie poradzić… I – jak to odebrałam i odbieram – żeby mnie bardziej zmotywować, okoliczności wydawały się być…jeszcze bardziej nasycone 🙂 Pomyślałam sobie, że Pan Bóg jest, po pierwsze, konkretny, a po drugie… Ma poczucie humoru. Miałam wybór (Bóg NIGDY go nie odbiera): albo pogrążyć się, albo….wypełnić słowa, które napisałam i…podejść do egzaminu.
Podjęłam się tego drugiego bo…zmęczenie tematem jest o wiele trudniejsze i zabiera więcej energii i radości niż…sprawdzian.
Bóg jest NIESAMOWITY i wierny! Jak obiecał, wskaże rozwiązania i pomoże. Cóż od Niego odebrałam w tę niedzielę próby? MYŚL O ZAUFANIU. Takie oczywiste ale kiedy jest się pod ciężarem przeszłości i zmaga z tematami, których jeszcze nie oddało się całkowicie Bogu to…. czasem te OCZYWISTE PRAWDY są przykryte. Tak więc MOJEMU BOGU dziękuję za tę Wskazówkę: MYŚL O ZAUFANIU!
Na tym Pan Bóg nie poprzestał. Niedzielne nabożeństwo i temat, który przewodził – pomoc (posługa), Boża Rodzina, Boża Zbroja… Idealnie wpisały się w ten niedzielny poranek. I za to TAKŻE dziękuję Panu!
Nie tylko Słowa Pocieszenia daje Pan. Dzięki Jego Wsparciu miałam i zajęcie, aby….całkiem po prostu nie myśleć. Skupić się na działaniu, pomocy innym.
Tak więc dostałam niesamowite Boże Wsparcie i Pocieszenie w tę niedzielę. Chwała za to Panu!
… niestety…nie był to koniec egzaminu. Przyszedł czas na…moje praktyczne działanie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s