Co myślę · Wersety

Odpowiedzi

Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, ale przeciw zwierzchnościom, przeciw władzom, przeciw rządcom ciemności tego świata, przeciw duchowemu złu na wyżynach niebieskich.
Efezjan 6:12

Kiedy rozmawiasz z Mężem o swoim życiu z Panem i dlaczego ono nie jest takie proste w codzienności, że codzienność może wręcz próbować zagarnąć czas dla Boga, wyrazistość… Kiedy następnego dnia otwierasz Biblię i czytasz werset z Listu do Efezjan… Myślisz sobie: Bóg odpowiada, wie wszystko 💚

Tak właśnie stało się wczoraj i dzisiaj w naszym życiu. Zastanawialiśmy się dlaczego tak niełatwo jest w dzisiejszym świecie być całkowicie wyrazistym, dlaczego pewnych rzeczy nie umiemy / nie możemy „przeskoczyć”, żyć w Pełni dla Chrystusa przy codzienności… I Bóg udzielił nam odpowiedzi, wierzę w to. I jestem Mu baaaardzo wdzięczna. To wielka Radość mieć Połączenie z Bogiem, odczuwać Ten Kontakt.

Lubię pytać Pana Boga o różne sprawy, nawet te mniejsze. Niektóre odpowiedzi bywają dla mnie trudne i wymagają pokuty, korekty lecz… W końcu zdecydowałam się iść za Chrystusem.

To Najlepsza Droga ❤️

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s