Przemyślenia · Wersety · Zdjęcia

Widoczna

Kiedy mieszkasz na tej ziemi i ogarnia Ciebie codzienność, kiedy tęsknisz do Boga ale nie umiesz się przez tę codzienność przebić…. Wtedy bardzo pocieszającym i niesamowicie pięknym jest moment, w którym wiesz, że BÓG COŚ POWIEDZIAŁ DO CIEBIE.

Mój Kochany Bóg jest dla mnie baaaardzo Dobry, jest niespotykanie Cierpliwy i Wyrozumiały. Nie potrafię ubrać w słowa tego, ale wiem i wierzę w to, że nie poddaje się i że chce do mnie mówić.

Być może macie tak, że czytając Słowo NAGLE dostrzegacie jakiś werset. On zawsze tam był, ale…. Właśnie teraz go zauważacie… Tak miałam wczoraj. Czytając Słowa Pana Jezusa uwagę moją przykuł werset 49 rozdziału 9. KAŻDY W OGNIU ZOSTANIE POSOLONY (w tłum. Biblii Pierwszego Kościoła). Zatrzymałam się nad nim i… pomyślałam. Nie nabiorę smaku w trakcie spokojnego i przyjemnego życia. To doświadczenia, lekcje, napomnienia, wypalanie sprawią, że nabędę smaku. Będę posolona. A – jak powiedział sam Pan Jezus – „Dobra jest sól (…)”

„(…) jeśli jednak sól słoność straci, czym ją przyprawicie? Zachowujcie sól  w sobie i utrzymujcie między sobą pokój.”

Kochani! Nie bójmy się bardziej intensywnego życia z Panem. On obiecał być z nami „(…) przez wszystkie dni aż do kresu doczesności.” (Ewangelia Św. Mateusza 28:20 w tłum. Biblii Pierwszego Kościoła). Warto! Jeśli spożywamy niedosoloną potrawę….jest jakby mdła, bezsmakowa. Ja nie chcę być taką chrześcijanką.

Chcę być odpowiednio posolona.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s