Uncategorized

Każdy ma wybór

Chciałbym dzisiaj całkowicie szczerze podzielić się z Wami pięknym Świadectwem Bożego Działania 💚 Jestem Panu Bogu wdzięczna za to jak bardzo mnie kocha, ratuje i wybawia! To Niepojęte. I Piękne!

Ostatnimi czasy borykałam się z napadami gniewu i złości. Niektóre były słabsze, inne gwałtowne. Ale generalnie w moim sercu nie było tego Cudownego i Prawdziwego Pokoju, jakim może nas obdarować Pan Jezus.

Kilka dni temu, wieczorem, usypiałam synka. Nic nie wskazywało na to, że nie zaśnie bo jest ostatnio bardzo aktywny i wieczorami spokojnie zasypia. Tym razem było jednak inaczej. Nie mógł zasnąć, a jak już zamknął oczy to też nie zasypiał mocno tylko tak pojękiwał. Nie bolało Go nic, tylko tak pojękiwał..

Niestety, napadł mnie dosyć duży gniew, zezłościłam się. Jakby z zewnątrz, z ogromną siłą na mnie to spadło. Synka przekazałam Mężowi, żeby się uspokoić. Spał u Męża. kiedy wzięłam Go za jakiś na ręce, znowu się przebudził… Wydawało mi się, że jestem spokojniejsza ale złość wróciła jakby ze zdwojoną mocą..

Wydusiłam prośbę do Boga aby mnie wyratował. Zaczęłam odmawiać Modlitwę Pańską – najpierw bardziej mechanicznie i głośno (Synek zaczął głośniej pojękiwać.. 🤔) a potem spokojniej. Kiedy trzeci raz mówiłam Modlitwę, serce moje zaczęło puszczać. Synek się uspokoił i mocno zasnął. Modliłam się dalej ale czułam, że coś mi ściska gardło, musiałam jakby wyduszać słowa, bolało. Tak samo głowa. Jakby wysiłek powodował jej ucisk.

Płakałam i modliłam się. Czułam ulgę. Radość, że złość minęła. Do pokoju wszedł Mąż, żeby zapytać czy wszystko jest w porządku bo słyszał głos i płacz. Opowiedziałam Mu co się działo.

Bardzo wyraźnie odebrałam tamtego wieczoru, że każdy ma wybór: albo puści, albo zawoła do Boga o ratunek. A Bóg odowiada. Nie zwleka, kiedy potrzebna jest pomoc. Jestem Jemu za to wdzięczna ❤️

Na pewno nie jest to ostatni raz, kiedy byłam w takiej sytuacji wyboru. Ale chcę pamiętać to wydarzenie – aby za każdym razem zwracać się do Boga. Jego prosić i Jego przepraszać ❤️

Wspaniałego Dnia z Panem Bogiem Wam życzę, niech Was Dobry Bóg Błogosławi i wycisza 💚

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s