Uncategorized

Bóg odpowiada 💚

Kiedy jakiś czas temu wieczorem otwierałam Słowo Boże, nie wiedziałam co mam przeczytać bo raczej nie kieruję się żadnym planem. Zapytałam Pana Boga co chciałby mi powiedzieć dzisiaj i … Moje oczy Pan skierował do 1 Listu Piotra 5 rozdziału i wersetów 7-9.

Bóg Jest Naprawdę DOBRY, pięknie odpowiada 💚 Jestem Jemu za to niezwykle wdzięczna!

Kiedy przeczytałam ten fragment niemalże od razu zrozumiałam dwie rzeczy. Po pierwsze, że nie chciałam Bogu zawracać głowy swoimi słabościami. A po drugie – że całą winą za swoje upadki, potknięcia itp obarczałam siebie.

Rozmawiałam z Tatą o wszystkim, nie chcę zostawiać dla siebie żadnych tematów, bo PAN i tak wszystko wie. Ale kiedy czułam się słabsza, gorsza, zawiodłam to… Tak jakby wstydziłam się przed Bogiem. Myślałam, że skoro minęło już kilka lat mojego Nowego Życia to powinnam być lepsza, mądrzejsza.. Że pewne sprawy, tematy, sytuacje już nie powinny mnie dotyczyć bo przecież mam być dojrzalsza.. 🤔 I „głupio”, źle mi było przed Bogiem. A przecież On widzi moje codzienne zmagania, On zna moje serce – wie wszystko! ❤️

Cała wina była na mnie… Czułam się odpowiedzialna za złe chwile, decyzje, upadki.. Tak jakbym pominęła złego i wymiar duchowy… Że niektóre sytuacje są powodowane właśnie przez niego. Nie chcę absolutnie zrzucać wszystkiego na niego i w ten sposób się usprawiedliwiać. Ale pomijałam go biorąc wszystko na siebie.

Czyż Nasz Kochany Pan Bóg nie Jest Wspaniały i Łaskawy? ❤️ To dzięki Jego Łasce i Mądrości, Cierpliwości i Miłości mogę się tyle dowiedzieć 🔌

Panie, dopomóż korzystać w praktyce z Twojej Mądrości! 💚💙

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s