Świadectwa

Dotknij Panie… Od Agi :)

Od jakiegoś czasu, dłuższego czasu  miałam takie pragnienie, aby poczuć fizycznie dotknięcie Pana Jezusa (choćby Jego Palcem) oraz aby umieć tak jak On patrzeć na każdego z miłością, widzieć coś więcej, dalej.

Pewnego kwietniowego dnia słuchałam pewnej osoby, która mówiła o wzrastaniu w miłości i dotknęły mnie wtedy słowa – że jeśli robimy coś z innych pobudek niż z miłości to Pan Jezus tego nie chce, bo wszystko co pochodzi od Boga jest oparte na miłości.

I ja znów tak mocno zapragnęłam, aby tak żyć, aby Pan Bóg napełniał mnie tą wspaniałą Miłością.

I gdy wieczorem usiedliśmy z mężem do modlitwy i zaczęliśmy od uwielbienia, po paru pieśniach zaczęliśmy śpiewać:

„Dotknij Panie moich oczu, abym przejrzał. Dotknij Panie moich warg, abym przemówił z uwielbieniem. Dotknij Panie mego serca i oczyść je, niech Twój Święty Duch dziś ogarnia mnie.”

I wtedy jakby od stóp bardzo pomału zaczęłam być napełniana ciepłem, pokojem, miłością. Wiedziałam, że dalej jestem w swoim pokoju, ale czułam jakbym była w zupełnie innym miejscu…

Bardzo chciałam krzyczeć do mojego męża – „zobacz, ja przeżywam coś pięknego, nieludzkiego” ale bałam się odezwać aby to się nie skończyło.

I tylko usłyszałam w swojej głowie pytanie: „Czy to Ty Panie Jezu?”… I wybuchnęłam płaczem… To była odpowiedź. A płacz był pełen radości, wzruszenia i wdzięczności za to co otrzymałam w tym momencie.

Mój mąż, gdy już byłam w stanie opowiedzieć o tym, stwierdził: „Jak teraz możemy czuć tak wspaniałe rzeczy, to co dopiero będzie tam.”

Posłuchaj 🙂 DOTKNIJ PANIE MOICH OCZU

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s